24 Kasım 2014 Pazartesi

Gunluk Gazeteler

Anketler

RİZE'YE YENİ ÖĞRETMENEVİ
Anasayfaya Dön Tüm Rize Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Rize İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK, çalışmaları yerinde inceleyerek Rizenin Yeni Öğretmenevi ve tamamlanan Ticaret Meslek Lisesi hakkında bilgiler aldı.
2011-04-15 - 12:22

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Rize Öğretmenevi Müdürü Necmettin Yavaşi, Rize Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürü Sadi Karaömeroğlu ve öğretmenevi inşaatını yapan firmanın sahibi Adil Çelik ile yeni öğretmeni inşaatında incelemelerde bulundu.


Çelik burada yaptığı açıklamada; yeni öğretmenevine bir an önce kavuşmak istediklerini ve büyük bir kısmını bitirdiklerini söyleyerek, son yıllarda eğitimin alt yapısını neredeyse tamamen yenilediklerini nasıl öğrencilerimize güzel ve modern imkanlarda eğitim öğretim hizmeti veriyorsak, İlimize misafir olarak gelecek olan insanlara ve çok amaçlı olarak kullanacağımız yeni öğretmen evi binasını da tam teşekküllü olarak bir buçuk iki ay içerisinde teslim alacaklarını ve bu güzel bina da hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. Çelik; otel kısmının 8 katdan oluştuğunu ve diğer kısımın ise sadece camlarının takılacağını söyleyerek, ilimize hayırlı olmasını temenni etti.

Rize Öğretmenevi ve Ticaret Meslek Lisesinin yapan Ovak İnşaat Sahibi Mütahit Adil Çelik ise; binanın sadece dış cephesi hariç, tamamını eksiksiz bir şekilde bitirdiklerini, Ticaret Meslek Lisesini ve Spor Salonu nu bitirmiş ve teslim etmiş durumda olduklarını ve öğretmenevini de bir buçuk iki ay içinde teslim edeceklerini söyleyerek, aynı zamanda ortak alan olarak kullanılacak olan çevre düzenlemesini de yaptıklarını söyledi.

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş

YORUMLAR

Rize Kategorisine Ait Diğer Haberler

Tulum Ve Müzik Festivali Başlıyor Türkiye`nin Gerçek Çayı Brezilya`da Rize'de İçmeden Sarhoş Oldular Zafer Yelken Son Yolculuğuna Uğurlandı Zafer Yelken Son Yolculuğuna Uğurlandı Volkan Akdağ'dan Acı Haber Geldi Rize Tatili Az Daha Faciayla Sonuçlanıyordu Ovit Tüneli Emlak Fiyatlarını Uçurdu Rize’de Bayburtlular Gecesi Düzenlenecek Rize'de Açılışa Davet Tuncer Ergüven Hayatını Kaybetti Tweet Ekibini Kovdu Özel idarenin yaptığı işe bakın ! Çamlıhemşin'de Okullar 1 Gün Tatil Edildi Çayeli'nde Silahlı Kavga Güven Bana'da Rizeli ve Trabzonlu Yarışmacı Rize Belediyesin Ücretsiz Defin İşlemleri LG Rize'de Açıldı Rize’de Cinayet… Rize-Bolu Maçının Canlı Yayınlancağı Kanal
KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

HABER YORUMLARI


VİDEO HABERLER

FENERBAHÇE MAÇI ÇIKIŞI OLAYLAR TIKLA İZLE
Saha içinde Trabzonspor'lu Onur ve Zokora ile Fenerbahçe'den Selçuk, kaleci Volkan ve Bekir İrt
TATİLMERKEZİ.COM

Erken Rezervasyon Fırsatları Devam Ediyor.
Tatil Keyfi Burda Başlar.
Ekonomik Ve Ucuz Tatil fırsatlarımızı Kaçırmayın
Tatil Rezervasyon İçin 444 00 82

 

TERMAL OTEL
WEB HOSTING |