19 Aralik 2014 Cuma

Gunluk Gazeteler

Anketler

RİZE'DE KİMİ MİLLETVEKİLİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
Abdülkadir KART
Cem KAZMAZ
Halil BAKIRCI
Harun MERTOĞLU
Hasan K. YARDIMCI
Hasan KARAL
Hüseyin ATILGAN
Mehmet BEKAROĞLU
Süleyman BASA
Temel KOTİL
İmdat SÜTLÜOĞLU
RİZE'YE YENİ ÖĞRETMENEVİ
Anasayfaya Dön Tüm Rize Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Rize İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK, çalışmaları yerinde inceleyerek Rizenin Yeni Öğretmenevi ve tamamlanan Ticaret Meslek Lisesi hakkında bilgiler aldı.
2011-04-15 - 12:22

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Rize Öğretmenevi Müdürü Necmettin Yavaşi, Rize Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürü Sadi Karaömeroğlu ve öğretmenevi inşaatını yapan firmanın sahibi Adil Çelik ile yeni öğretmeni inşaatında incelemelerde bulundu.


Çelik burada yaptığı açıklamada; yeni öğretmenevine bir an önce kavuşmak istediklerini ve büyük bir kısmını bitirdiklerini söyleyerek, son yıllarda eğitimin alt yapısını neredeyse tamamen yenilediklerini nasıl öğrencilerimize güzel ve modern imkanlarda eğitim öğretim hizmeti veriyorsak, İlimize misafir olarak gelecek olan insanlara ve çok amaçlı olarak kullanacağımız yeni öğretmen evi binasını da tam teşekküllü olarak bir buçuk iki ay içerisinde teslim alacaklarını ve bu güzel bina da hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. Çelik; otel kısmının 8 katdan oluştuğunu ve diğer kısımın ise sadece camlarının takılacağını söyleyerek, ilimize hayırlı olmasını temenni etti.

Rize Öğretmenevi ve Ticaret Meslek Lisesinin yapan Ovak İnşaat Sahibi Mütahit Adil Çelik ise; binanın sadece dış cephesi hariç, tamamını eksiksiz bir şekilde bitirdiklerini, Ticaret Meslek Lisesini ve Spor Salonu nu bitirmiş ve teslim etmiş durumda olduklarını ve öğretmenevini de bir buçuk iki ay içinde teslim edeceklerini söyleyerek, aynı zamanda ortak alan olarak kullanılacak olan çevre düzenlemesini de yaptıklarını söyledi.

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş

YORUMLAR

Rize Kategorisine Ait Diğer Haberler

SGK primleri adaşına yazıldı Girişimcilik Eğitim Kursu Rize'de Başlıyor Bu Kadarıda Olmaz Dedirten Olay Hasan Uzun Belediye Başkanına Seslendi Rize’de Evlilik ve Boşanma Sayısında Artış Ak Parti Rize'de Son Toplantı Çayeli Gençlik Derneğin'den Etkinlik Rize'de İcra Olaylarında Artış İşte Yeni Kanunla Değişen 51 İl Ayar Adaylığı Konusuna Açıklık Getirdi Acara Özerk Cumhuriyeti'nden Rize Valisine Ziyaret Rize'de Bu Mahallede Yaşayanlar Dikkat İl Genel Meclis Başkanlığına Kim Gelecek Hikmet Ayar Belirsiz Bekaroğlu Rize'den Aday mı ? Bana Gelen Teklif Yok Türüt Köy Mahalle Başkanları İle Buluştu İyidere Muhammet uzun ile devam dedi Rize Emniyet’tinden Uyarı Kutup Martısı
17.12.2014-17.55 İTİBARI İLE
KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

Polisleri soyunarak protesto etti
Polis aracı aramak isteyince böyle protesto etti

HABER YORUMLARI


VİDEO HABERLER

Hasan Uzun Belediye Başkanına Seslendi
Saadet Partisi Rize il başkanı Hasan Uzun katıldığı Çayda Sabah programında açıklamalarda bulu
TATİLMERKEZİ.COM

Erken Rezervasyon Fırsatları Devam Ediyor.
Tatil Keyfi Burda Başlar.
Ekonomik Ve Ucuz Tatil fırsatlarımızı Kaçırmayın
Tatil Rezervasyon İçin 444 00 82

 

TERMAL OTEL
WEB HOSTING |